Klub Sportowy SOKUDO

Karate Koszykówka Lekkoatletyka

Aktualności

III Bieg Wąskotorowy

W dniu 16.04.2016 r. w Parku Miejskim w Otwocku Sokudziaki wzięły udział w III Biegu Wąskotorowym. Na starcie w barwach Naszego Klubu licznie stawiły się najmłodsze dzieci; Ignacy Nykiel, Piotr Łątka, Lena Kuszewska, Szymon Mazurek, Malina Skoczek, Czarek Mazurek, Natalia Kośmicka, Szymon Bielecki, Maja Bielecka, Natalia Witkowska, Maja Białek, Michał Podgórski oraz gościnnie Jasio Kośmicki, który zdobył drugie miejsce w starcie na 150 metrów. W tej samej kategorii startowej niesamowicie pobiegł  Piotruś Łątka, który zdobył pierwsze miejsce. Z dzieci starszych Czarek Mazurek zdobył trzecie miejsce, Malina Skoczek również trzecie miejsce, a Natalia Kośmicka zasłużone pierwsze. Wszyscy dzielnie się spisali i otrzymali dyplomy uczestnictwa w biegu oraz przepiękne pamiątkowe medale. "Sokudo" oznacza prędkość , więc nie mogło być inaczej, musieliśmy osiągnąć pełen sukces :-) Gratulujemy wszystkim udziału i osiągnięć.
Szczególne podziękowania dla Agnieszki Kośmickiej, która wzorowo zaopiekowała się dziećmi.

Autor: Sokudo |

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?