Klub Sportowy SOKUDO

Karate Koszykówka Lekkoatletyka

Aktualności

Mistrzostwa Polski 2018

Jeszcze dobrze nie opadł kurz po Pucharze Europy w Berlinie w karate Shotokan, a już 2 tygodnie poźniej Sokudziaki stanęły do rywalizacji na XIV MISTRZOSTWACH POLSKI W KARATE FUDOKAN oraz VI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KARATE SATORI CUP w Złotowie . W dniu 06.10.2018 r. zawodnicy KSW SOKUDO po raz kolejny odnieśli spektakularny sukces. W klasyfikacji klubowej zdobyliśmy drugie miejsce w oddalonym o 415 km od Otwocka Złotowie. Dodatkowo tytuł najlepszego zawodnika XIV MISTRZOSTWACH POLSKI W KARATE FUDOKAN wywalczył Cezary Mazurek zdobywając 4 złote i 1 brązowy medal, miejsce trzecie najlepszej zawodniczki Mistrzostw Polski przypadło w tym roku dla Julii Giergieli, natomiast drugie miejsce dla najlepszego zawodnika w VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE SATORI CUP wywalczył Szymon Dziewanowski. Pozostali zawodnicy z KSW Sokudo Team Otwock również mogą być z siebie dumni i mogą się pochwalić swoimi wynikami. Poniżej pełne zestawienie naszych wyników:
Cezary Mazurek - I m. kata indywidualne, I m. fukugo, I m. kata kobudo, I m. kodachi, III m. kumite wolne
Julia Giergiela - I m. fukugo, II m. kumite wolne, III m. kumite klasyczne, III m. kodachi, I m. kata drużynowe
Natalia Kośmicka - II m. kata indywidualne, II m. kumite klasyczne, I m. kata drużynowe
Kajetan Marton - II m. kata indywidualne, II m. fukugo, III m. kata kobudo
Agata Koss - I m. kata drużynowe, III m. kata kobudo
Szymon Dziewanowski - I m. kata indywidualne, I m. kumite wolne, I m. kodachi
Szymon Mazurek - II m. kata indywidualne
Aleksandra Łakomska - III m. kata indywidualne, III m. kodachi
Maja Bielecka - III m. kumite klasyczne, III m. kata indywidualne, III m. kodachi
Szymon Bielecki - II m. kata indywidualne, III m. kumite wolne
Maciej Giergiela - I m. sumo, II miejsce kodachi, III kumite klasyczne
Cezary Firląg - I m. kumite wolne, I m. kodachi, III m. kata indywidualne, III kumite klasyczne
Kryspin Wichowski - III m. kata indywidualne, III m. kodachi
Filip Krakowski - II m. kodachi, III m. kumite wolne
Dziewczyny Agata, Julia i Natalia pięknie zaprezentowały się w kata drużynowym i tym samym zdobyły tytuł Mistrzyń Polski jako drużyna
Organizatorami zawodów byli: Polski Związek Karate KKTiF oraz Stowarzyszenie Satori - Karate dla każdego.
Zarząd KSW Sokudo serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za obecność, opiekę i wsparcie wszystkich Sokudziaków na zawodach

Autor: Sokudo |

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?