Klub Sportowy SOKUDO

Karate Koszykówka Lekkoatletyka

Aktualności

SOKUDO CUP 2021

W niedzielę 21.11.2021 r. został rozegrany „VII Ogólnopolski Turniej Karate Sokudo CUP” 2021 o Puchar Rady Miasta Otwocka. Jak co roku organizatorem imprezy był Nasz Klub Sztuk Walk SOKUDO. Jednak w tym roku zawody były wyjątkowe, ponieważ na otwockich matach stanęła rekordowa ilość zawodników. Na nasze zaproszenie odpowiedziało 220 zawodników z 16 klubów z całej Polski! Nasz klub reprezentowało 45 zawodników, którzy swoją postawą i wynikami sprawili, że w podsumowaniu drużynowym już po raz szósty Puchar Rady Miasta Otwocka trafił do Klubu Sztuk Walk SOKUDO. 2 miejsce w rankingu klubów zajęło Stowarzyszenie Satori, miejsce 3 International Karate Association Poland Raszyn. Dodatkowo tytuł Najlepszej Zawodniczki zdobyła Laura Szymańska z KSW SOKUDO, natomiast tytuł Najlepszego Zawodnika otrzymał Adam Kusiak z Szkoła Walk Kuma-De
Dziękujemy wszystkim rodzicom, młodzieży i dzieciom, którzy pomogli w organizacji tych zawodów. Dziękujemy KARATE MOM za zorganizowanie kawiarenki. Dziękujemy wolontariuszom z Satori i Otwocka za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.
Ogromne podziękowania dla Fundacja Ochotnicza Grupa Ratownicza Musso4x4 za obstawę medyczną i opiekę nad zawodnikami, gdzie w tym roku mieli wyjątkowo ogrom pracy. Dziękujemy przede wszystkim Otwock, miasto z dobrym klimatem i Rada Miasta Otwocka za finansowe wsparcie organizacji zawodów. Nasze zawody zaszczycili swoją obecnością, a także dekoracją najlepszych zawodników: Pani Joanna Chmielewska Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu i Pan Jarosław Łakomski Przewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji.
Firmie Woj-Pol Militaria ślemy podziękowania za nagrody dla najlepszych zawodników. Po raz kolejny oprócz konkurencji karate rozegranych na czterech matach, została przeprowadzona konkurencja sumo na profesjonalnej macie przywiezionej z Jastrowie. Konkurencja ta wszystkim bardzo się podobała, a emocje towarzyszące przy tej macie sięgały zenitu. Sędzią głównym zawodów po raz kolejny był niezawodny sensei Mariusz Gawlik 5 Dan z Klubu Stowarzyszenie Satori. Swoje podziękowania KSW Sokudo kieruje również do partnerów i sponsorów Klubu, tj. m.in. firmy: @baumex BAUMEX, EcoTi, Spinelli-Auto Otwock, Domfix i Strefa na wymiar. Zawodnikom gratulujemy wspaniałych i udanych startów.
Autor: Sokudo |

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?