Klub Sportowy SOKUDO

Karate Koszykówka Lekkoatletyka

Aktualności

Mistrzostwa Europy Berlin 2014

W dniach 19-20.12.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan w Berlinie.
W barwach K.S.W. SOKUDO do reprezentacji Polski powołany został nasz instruktor Waldemar Mazurek startując z Janiną Rawa ze Szkoły Walk Kime z Warszawy w konkurencji Enbu mix. Zajęli IV miejsce chociaż do III miejsca było bardzo blisko, zabrakło im w ocenie ogólnej zaledwie 0,1 punktu.
Nasi mali karatecy nie zawiedli. Cezary Mazurek zdobył złoty medal w konkurecji Kihon Indywidualny oraz srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne. Szymon Mazurek, jako najmłodszy w grupie startujący z zawodnikami o dwa lata starszymi od siebie, wywalczył 4 miejsce w konkurencji Kihon indywidualny (w regulaminie zawodów były dwa trzecie miejsca więc jest to miejsce medalowe).
Sam udział w zawodach to dla naszego klubu ogromne wyróżnienie za co dziękujemy Prezesowi Polskiego Związku Karate Fudokan Shihanowi Dariuszowi Bajkowskiemu 7 DAN. Wracamy bogatsi o nowe doświadczenia, nowe znajomości oraz mamy ogromną mobilizację do dalszej pracy:-)

Autor: Sokudo |

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego klubu?